Terminy zespołu ZaPobraniem

Aby zaoszczędzić Państwa czas poniżej udostępniliśmy narzędzie służące do sprawdzania wolnych terminów zespołu ZaPobraniem. Aby sprawdzić czy zespół ZaPobraniem jest w stanie zagrać na Państwa imprezie proszę wybrać z poniższego formularza datę swojej imprezy a następnie wcisnąć przycisk "Sprawdź". Po wykonaniu tych operacji wyświetli się Państwu informacja czy dany termin jest wolny, a poniżej wyświetli się formularz do wysłania zapytania. Narzędzie do sprawdzania wolnych terminów zespołu ZaPobraniem jest aktualizowane na bieżąco i bardzo nam pomaga we współpracy z naszymi klientami. Prosimy nie zapomnieć również o przeczytaniu krótkiego regulaminu rezerwacji zespołu ZaPobraniem.Sprawdź wolne terminy:


Regulamin rezerwacji:


§1. Aby dokonać rezerwacji zespołu Za Pobraniem na dany termin, należy wysłać maila na adres info@zapobraniem.com lub skorzystać z formularza dostępnego na stronie www.zapobraniem.com w dziale "Kontakt".

§2. Dokonując rezerwacji przy pomocy formularzy dostępnych na stronie www.zapobraniem.com należy koniecznie podać swoje Imię i Nazwisko (bądź nazwę firmy), swój adres e-mail, oraz treść wiadomości. Podanie swojego numeru telefonu jest dobrowolne, jednak znacznie pomaga w przypadku potrzeby szybkiego kontaktu. Podany numer telefonu wykorzystany będzie tylko i wyłącznie w celu szybkiego kontaktu z klientem.

§3. Rezerwacja terminu bez podpisania umowy jest ważna 14 dni, licząc od daty wpłynięcia na adres info@zapobraniem.com maila z prośbą o rezerwację.

§4. O prawie pierwszeństwa do rezerwacji danego terminu decyduje data i godzina otrzymania maila z prośbą o rezerwację.

ZaPobraniem

| ul. Kremerowska 9, 31-130 Kraków | tel: 505 718 857 | email: info@zapobraniem.com