Oferta zespołu ZaPobraniem

Oferta zespołu muzycznego ZaPobraniem, skierowana jest głównie do klientów indywidualnych oraz firm poszukujących zespołu, wykonującego covery znanych utworów na wysokim poziomie.

Repertuar zespołu ZaPobraniem to ponad 200 znanych i lubianych utworów polskich oraz zagranicznych. Repertuar może być dostosowany do potrzeb danej imprezy lub preferencji klienta, poprzez wybranie lub wykreślenie konkretnych utworów z listy dostępnej do pobrania w dziale Repertuar. Ilość utworów wykonywanych przez zespół ZaPobraniem wystarcza na ponad 12 godzin grania.

Występ zespołu ZaPobraniem podzielony jest na 40-45 minutowe sety muzyczne, przeplatane 15-20 minutowymi przerwami, w trakcie których odtwarzana jest spokojna muzyka.

Zespół coverowy ZaPobraniem dysponuje własnym profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowo-oświetleniowym pozwalającym na stworzenie muzycznego show o charakterze koncertu.

Zespół muzyczny ZaPobraniem dojedzie do każdego miejsca w Polsce i dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń z udanej imprezy.

OFERTA (PDF)Rider techniczny (PDF)

ZaPobraniem

| ul. Kremerowska 9, 31-130 Kraków | tel: 505 718 857 | email: info@zapobraniem.com