O zespole ZaPobraniem

Gdy spotyka się grupa ludzi z pasją i ogromnym zamiłowaniem do muzyki, powstają wyjątkowe projekty. Tak było też w naszym przypadku. Tak powstał zespół muzyczny ZaPobraniem! Sekcja wokalna oraz instrumentarium doskonale się dopełniają, gwarantując dobre, świeże i ciekawe brzmienie. Każdy z nas posiada doświadczenie na scenie, które chętnie wykorzystujemy przygotowując się na imprezę firmową, na wesele, bankiet bądź inne wydarzenie. Chętnie uświetniamy naszymi występami imprezy okolicznościowe oraz biznesowe.

Nie działamy jak tradycyjny zespół weselny. Członkowie ZaPobraniem aranżują według własnego uznania popularne utwory. Oczywiście wykonujemy także hity w zbliżonych do oryginału aranżacjach, pragnąc zapewnić jak najlepszą rozrywkę podczas każdego wydarzenia. Zawsze dbamy o pełen profesjonalizm. Jesteśmy doskonale przygotowani i posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który gwarantuje idealne brzmienie. Występowaliśmy na scenach takich miast jak Kraków, czy Wrocław, ale także mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Gosia - śpiewa od najmłodszych lat. Studentka stomatologii, zwyciężczyni odcinka "Szansy na Sukces" z udziałem Kasi Nosowskiej. Uczestniczka programu "Must be the Music", a także "Przebojowej Trasy RMF FM" z Andrzejem Piasecznym. W zespole ZaPobraniem śpiewa i pełni rolę konferansjera.

Alicja - absolwentka szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie fortepianu i saksofonu. Od 3 lat realizuje się jako wokalistka w zespołach muzycznych. W zespole ZaPobraniem oprócz śpiewania gra na saksofonie i pełni rolę konferansjera.

Olga - pianistka. Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Aktualnie studentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Akademii Muzycznej w Katowicach. Aktywnie działająca na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej. Sideman projektów artystycznych poruszających się w różnych stylistykach muzycznych.

Sebastian - Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, na codzień nauczyciel perkusji. Duży bagaż doświadczeń zawdzięcza występom w kraju i za granicą w zróżnicowanych składach i projektach muzycznych. W kręgu muzyki rozrywkowej współpracuje głównie z zespolami krakowskimi i wrocławskimi. Zainspirowany muzyką jazzową, rozwija zainteresowania związane z kompozycją i aranżacją.

Sebastian - gitarzysta i wokalista w jednej osobie. W zespole ZaPobraniem pełni również rolę konferansjera. Laureat wielu konkursów i organizator festiwali muzycznych.ZaPobraniem

| ul. Kremerowska 9, 31-130 Kraków | tel: 505 718 857 | email: info@zapobraniem.com